UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam. Jest jeszcze jeden wątek którym mam nadzieje potrel się zainteresuje i spróbuje dać odpowiedź... Kierowca był trzeźwy ale czy był "czysty"? Piszecie w komentarzach o oświetleniu. .. ok. Większość przejść dla pieszych ma wady w oświetleniu ale ta sytuacja pokazuje, że po pierwsze na bank jechał zbyt szybko a po drugie reakcja była praktycznie żadna. Zabrane prawo jazdy i trauma do końca życia dla kierowcy to zapewne jest juz karą samą w sobie ale jeżeli kierowca był pod wpływem narkotyków to już inna bajka i moim zdaniem wtedy adekwatne karą jest więzienie. Zainteresowałem portel tym wątkiem liczę na informacje. Może być, że był czysty tego nie wiem i nie osądzam ale wydaje mi się, że standardem przy takim wypadku powinno być pobranie krwi i test na narkotyki. Rodzinie składam kondolencje, znałem ta panią z widzenia ale znałem. To zresztą mało ważne bo na jej miejscu mógł być każdy . Błędem było zamontowanie sygnalizacji na kolejnym przejściu bo to właśnie tu i przy skrócie na ul. Wiejską powinny być światła. Teraz szybko robi się szaro a pamiętajmy o tym, że niedaleko jest szkoła i górki gdzie zimą dzieciaki spędzają czas na sankach. Stało się i życia tej Pani nie wrócimy ale warto pomyśleć co można tam uczynić żeby zwiększyć bezpieczeństwo na tej ulicy ale jak czytam w komentarzach na innych ulicach także. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    To mógł być każdy z nas(2017-12-15)
  • @To mógł być każdy z nas - Kierowca nie był pod wpływem używek, jest to porządny człowiek. Bardzo współczuję jednym i drugim znam tego kierowcę i znałem tę panią. To była bardzo przyzwoita pani. Kondolencje dla obu rodzin. Ogromna tragedia. Najlepiej nie oceniać żeby nie być ocenionym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kowal123(2017-12-15)
Reklama