UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @To mógł być każdy z nas - Kierowca nie był pod wpływem używek, jest to porządny człowiek. Bardzo współczuję jednym i drugim znam tego kierowcę i znałem tę panią. To była bardzo przyzwoita pani. Kondolencje dla obu rodzin. Ogromna tragedia. Najlepiej nie oceniać żeby nie być ocenionym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kowal123(2017-12-15)
  • Ja go nie oceniam tylko zwracam uwagę na wątek który często jest pomijany. Stało się i nikt i nic tego nie zmieni. To szczególnie tragedia rodziny tej kobiety ale nie jestem idiotą i zdaje sobie sprawę, że dla kierowcy i jego bliskich tez. Ale nie powiesz mi, że jest bez winy i wszystko jest ok. Widziałeś gdzie się zatrzymał ? A jakby chodnikiem ktoś jeszcze szedł ? Policjant powiedzial : reakcja byla praktycNie zerowa.Mieszkam tam od urodzenia, z zawodu jestem kierowcą i należę do tych osób które dalekie są od tego żeby zwalić wszystko na światła albo jak co niektórzy idioci piszą na to, że ona wtargnął mu na przejście. Wsiadając do auta nie jesteś panem świata. Jest kierowca, są inni użytkownicy ruchu i piesi. Wiesz ile bylo tam wypadkow jak byl fotoradar? To ci odpowiem: zero.Jak mawiał mój instruktor nauki jazdy "do auta zabieraj ze sobą głowę i jej używaj i zawsze staraj się przewidywać . I powiem szczerze za to co się stało powinien stracić prawko dożywotnio. Zresztą nie wiadomo czy się pozbiera po tym. Moja sąsiadka po śmiertelnym potrąceniu kobiety która akurat wbiegła jej pod samochód widząc autobus na przystanku dopiero po kilku latach wsiadla do auta a pierwszy rok to wyglądała jak wrak człowieka. I tu akurat nic nie mogła zrobić a tu akurat uważam, że chłopczyk popełnił duży błąd. Tu nie chodzi o to żeby go spalić teraz na stosie ale sorry kolego na medal to on tez nie zasłużył ani na klepanie po plecach . Jechał by czterdzieści nie było by takiego syfu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    To mógł być każdy z nas(2017-12-15)
Reklama