UWAGA!

Potrącenie na Królewieckiej

Elbląg, Potrącenie na Królewieckiej
fot. MW

W środę, około 14:30, na ulicy Królewieckiej doszło do wypadku. Przechodzący po pasach młody chłopak został potrącony przez hondę civic. Zobacz fotoreportaż z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło na ul. Królewieckiej przy skrzyżowaniu z Szymanowskiego. Nadjeżdżająca od strony Pl. Jagiellończyka honda potrąciła przechodzącego po pasach młodego chłopaka.
     Pieszy po wypadku był przytomny. Karetka odwiozła go do szpitala. Jak się dowiedzieliśmy, ma uraz głowy, otarcia i potłuczenia. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
     Przez kilkanaście minut ruch na ul. Królewieckiej był wstrzymany. Obecnie na miejscu wypadku policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe, jeden pas jest zamknięty i tworzą się niewielkie korki.
     

 

MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • no to kto zaczyna, standardowe przy tego typu artykułach, wywody o wyższości pieszego nad samochodem i na odwrót. .. o tym jak kierowcy za szybko jeżdżą a piesi nie patrzą na drogę. .. Po raz kolejny dajcie upust swoim frustracjom. 3.. .2.. .1 POWODZENIA
 • dlaczego na nauce jazdy nie uczą, że należy zatrzymać sie przed przejściem dla pieszych jeżeli ktoś chce przejść??? Młodzi kierowcy (uczący się) nie stosują sie do przepisu (teoretycznego), który mówi że należy zatrzymać się gdy widzimy, że jakaś osoba szykuje sie do przejścia. Instruktorzy też to olewają lub sami nie wiedzą jak sie zachować na drodze. A Policja? cóż mała szkodliwość społeczna!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowiec(2008-05-28)
 • bo nigdzie nie jest napisane że należy sie zatrzymać, dlatego nie uczą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anty-idiot(2008-05-28)
 • Już dawno powinien stać tam garb przed przejsciem, by nie dochodziło do wypadków
 • tez mialem wypadek dwa latta temu. .na pasach!!!!!na szczescei nic mi sie nie stalo
 • w ostatnim okresie odiwedzilem niedalekie miasto Sopot i poznalem calkiem odmienna kulture jazdy (jakby conajmniej to bylo na terenie któregoś z naszych zachodnich sąsiadów) mianowicie nieważne że byłem jakieś 5 metów od przejścia to samochód z jaką prędkością by nie jechał i tak się zatrzymał, sam jestem kierowcą i czasami zdaża mi się nie puścić pieszego ale w naszym mieście może 10% kierowców tak się zachowuje przed przejściem. ..
 • BRAWO wspaniała słóżba ZDROWIA dba o pacenta dwie R do jednego pacjenta. przy ostatnim moim wezwaniu do mnie [serce] czekałem 25 minut
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PACJENT(2008-05-28)
 • do PACJENTA - Służba pisze się przez " u " otwarte.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poldek(2008-05-28)
 • NEB =-a wizyta w mieście, jak nie dzwon to pieszy na pasach, jak można wpuszczac tych ludzi do miasta, to narazanie mieszkańców Elblaga na niebezpieczeństwo,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniecd(2008-05-28)
 • Pewnie z Ogrodnik pustak(aczka)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fransua(2008-05-28)
 • Instruktorzy uczą przyszłych kierowców zatrzymywać się przed przejściem dla pieszych, ale później młody kierowca to olewa. A tak po za tym to trochę kultury na drogach życzę wszystkim kierowcą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  robuwl(2008-05-28)
 • Ooo, na zdjęciu w fotoreportażu widać, że na zimóweczkach jechał. .. Może dlatego nie wyhamował!!!
Reklama