UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest realizowany jakiś miejski program eliminacji staruszków, czy co? W 90% artykułów o potrąceniach piszą o staruszkach.
  • Giną co chwila starsi ludzi, ale czy ktoś widział w jaki sposób oni chodzą na przejście ? Nie patrzą czy wolne, bo myślą, że im wolno zawsze i wszędzie włazić !
  • Staruszków?? 60 lat to jeszcze 7 do emerytury . . .
  • Staruszką nie jestem, do 60 jeszcze mi trochę brakuje. Czuję się dobrze. Trochę ostrożności dla kierowcy. Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie krytykują, oby Was to nie spotkało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Poszodowana(2018-01-05)
  • A kto w tym elblążkowie mieszka- emeryci i renciści to oni przeważnie chodzą po mieście do sklepu, kościoła i komunikacyjną ZKM. Więc potrącenie takiej osoby jest bardzo prawdopodobne. Młodsi uważniejsi są ze słuchawkami w uszach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Przezmark(2018-01-05)
  • Durny jesteś?Jakich staruszków?Mam 60 lat i jestem pewien, że na bieżni, na rowerze i w basenie nie masz ze mną szans. Ja za to oglądam młodzież, jak zachowuje się na drodze. I to jest dopiero powód do niepokoju. A co będzie, jak dziesiejsza młodzież osiągnie mój wiek?
Reklama