UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powoli odchodzą ludzie, którzy coś w tym mieście dokonali. Jednym udało się dużo innym mniej, ale coś robili dla społeczności. Szanujmy ludzi, ich prace i bądżmy przyzwoici. A o Panu Ryszardzie Tomczyku wielu ludzie będzie pamiętać. Czy to z racji nauczania w szkole, wydarzeń artystycznych, pracy edytorskiej czy literackiej. Nie był to człowiek bezbarwny i potulny. Miał zasady. Pozostawił w historii miasta swój ślad. RIP.
  • @klmn - to prawda, nie ma następców, to samo wśród np. aktorów, zostaną same celebrytowe postacie i nic więcej, smutne to i przerażające
Reklama