UWAGA!

Pozwól Twojemu dziecku zostać mistrzem!

 Pozwól Twojemu dziecku zostać mistrzem!

Uczniowski Klub Sportowy Kontra wznowił od 1 września zajęcia szkoleniowe z boksu, tym samym ogłasza nabór dzieci i młodzieży do sekcji pięściarskiej oraz zaprasza na treningi w grupie początkującej chłopców i dziewczęta z rocznika 2003 oraz starsze.

Zajęcia sportowe odbywają się na hali sportowej MOSiR w Elblągu przy ul. Agrykola 8 we wtorki i czwartki, od godz.16.30 do 18 pod opieką szkoleniowców z przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.
       Uczniowski Klub Sportowy Kontra w tym roku będzie obchodził 10. rocznicę istnienia.W tym czasie trenerzy Kontry - Kamil i Krzysztof Stemplewscy - wyszkolili wielu medalistów imprez wysokiej rangi, m.in.Mistrzostw Świata, Mistrzostw Unii Europejskiej oraz Mistrzostw Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych . O wysokim poziomie sportowym prowadzonego szkolenia świadczy fakt zajęcia przez Kontrę wysokiego 3. miejsca na 149 sklasyfikowanych przez Polski Związek Bokserski klubów bokserskich w kraju w roku 2013 we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.
       W minionym sezonie sportowym Klub przeżywał oblężenie na sali treningowej, czasami na treningach grupy początkującej było blisko trzydzieści osób, wśród nich coraz więcej dziewcząt. Liczymy, że w tym roku również znajdą się chętni do udziału w treningach boksu.
       Rodzice pamiętajcie,że każda forma aktywnego spędzania czasu wolnego jest wspaniałą okazją do rekreacji oraz nawiązania przez wasze dzieci nowych kontaktów z równieśnikami.
      
       Zapraszamy na zajęcia nauki boksu wszystkich chętnych. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
      
      
UKS Kontra Elbląg
       ul. Królewiecka 79/1

      
      
nr tel: 530 049 797
         530 612 043
      
       e-mail: KONTRA2004@interia.eu
      
      
-----------Artykuł sponsorowany------------
      

      
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie