UWAGA!

Prace do kalendarza

Elbląg, Nagrodzona w konkursie praca Damiana Wilka ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu
Nagrodzona w konkursie praca Damiana Wilka ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu

Ponad 200 prac nadesłały dzieci ze szkół podstawowych Elbląga i powiatu na konkurs plastyczny "Bezpieczni w Ruchu Drogowym 2005". Jury wybrało - choć nie było to łatwe - najładniejsze. Nagrodzone prace zostaną opublikowane w kalendarzu policyjnym na rok 2006.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-III wszystkich szkół podstawowych Elbląga i okolicznych miejscowości. Na konkurs wpłynęło w sumie 212 prac z jedenastu elbląskich szkół podstawowych oraz z Zespołu Szkół Muzycznych. Do rywalizacji artystycznej przystąpili także podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 oraz dzieci z Przedszkola nr 14 i 17 w Elblągu. Nie zabrakło także reprezentantów powiatu - szkół podstawowych w Pogrodziu, Tolkmicku, Węzinie i Żelaznej Górze (powiat braniewski).
     Jury wyróżniło 12 prac, które zostaną opublikowane w kalendarzu policyjnym na rok 2006. Autorami zwycięskich prac są: Paweł Kwiatkowski z kl. 0 SP w Pogrodziu, Paulina Borowska z kl. I SP w Węzinie, Maciej Starostecki z kl. II a SP w Tolkmicku, Paulina Czerwonka ze świetlicy SP nr 1 w Elblągu, Paweł Gliniecki z kl. I a SP nr 11, Patrycja Gzowska z kl. II c SP nr 12, Magda Marcinkowska z kl. I a SP nr 14, Hanna Wakor z kl. III SP nr 15, Mariusz Pelc z kl. I c SP nr 16, Marta Falkowska z kl. II d SP nr 18, Damian Wilk z kl. III c SP nr 19, Katarzyna Łakis z kl. II d SP nr 25.
     Wręczenie nagród odbędzie się 18 czerwca o godz. 13.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Idea jak najbardziej sluszna, ale. No wlasnie ale ten kalendarz juz straszliwie nudny jest od lat...... moze zmienic jakos formule i nagradzac dzieci nagrodami rzeczywistymi. Panie wladzo...... troche wiecej kreatywnosci
  • Na właśnie idea szczytna, nawet dzieci z ośrodka i z przedszkoli biorą udział. Niestety jak to zwykle bywa wybrano starsze dzieci a te młodsze to pewnie nic nawet podziękowania:-(((( A przecież to o wiele trudniej maluszkowi wytłumaczyć zasady ruchu drogowego niż uczniowi trzeciej klasy podstawowki. Wiadomym też że jest lepiej takie dziecko rozwinięte niż te maluchy z przedszkola. A może inna firma rownież będzie zainteresowana wydaniem kalendarza skoro tyle osób ma chęć brać w tym udział??????? Tak czy inaczej fajna sprawa. Ktos mówi że nudny kalendarz. Każdy kalendarz jest "nudny" ma przecież tło / obrazek/ i cyferki:-))))) ale po coś on jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    krystyna(2005-06-18)
Reklama