UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No porownaj Kaczyniaka do Rudego. Pierwszy dba o socjal Polakow, drugi mowi ze nie widzi pieniedzy zakopanych w Zakopanem, przedluzyl wiek emerytalny, zmniejszyl zasilki pogrzebowe, ja wam wojta nie wybieralem, paliwo po 7,wiedzial ze Amber to lipa, nawet w gale haratal slabo, nie chce mi sie dalej wyliczac dziadek w niemieckim wojsku it'd, itp Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zbyszek1(2020-04-26)
  • @Zbyszek1 - Szkoda mi ciebie a nie jest mi ciebie tylko żal. Benzyna nigdy nie byla po 7zlotych za Tuska byla po 5 gora po 5 z groszami to po pierwsze. Pieniedzy na socjal nie bylo i nie ma a dzis jest bo Kaczynski zadluza kraj na potege i wszystko to jest na kredyt ale ty tego nigdy nie pojmiesz. Kiedy barylka ropy byla po 150-200 dolarow to ceny paliw byly na taki wysokim poziomie gdy dzis barylka ropy jest ponizej 0 dolara to mamy paliwo w granicach 4 zlotych i kto Ciebie rznie na kase gdy inflacja za Tuska byla o 30% nizsza niz obecnie. .. Pomysl to nie boli i wylacz TVPiS. .. ale jest juz za pozno. .. Nic i nikt nie przekona zmanipulowanego wyborce. .. Tylko Polski zal.
  • Tak za Tuska to się żyło pięknie. .. bogatym oszustom. A tu nagle Kaczyński zobaczył, że zwykły człowiek to też obywatel. I to tak boli te samozwańcze elity. Należy się tylko dla nich, zwykli ludzie ich zdanie powinni pracować na ich utrzymanie za worek ziemniaków i bochenek chleba. Żal mi Was, ktorzy uwazacie się za lepszych od innych Polakow. Jestem spokojna, bo wuem, że będzie dobrze, gdyż pycha kroczy przed upadkiem. Bagno, które terazcstwirzyliscie blokując organizację wyborów, w końcu Was wciągnie i to będzie koniec totalnej opozycji.
Reklama