UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prezydent Elbląga będzie czytał dzieciom

Elbląg, Prezydent Elbląga będzie czytał dzieciom

To jedna z atrakcji, jaka czekać będzie na maluchów podczas najbliższego spotkania w ramach akcji Elbląg Czyta Dzieciom. Małych elblążan z rodzinami zapraszamy w piątek (1 czerwca) o godz. 17 do Ratusza Staromiejskiego.

Piątkowe spotkanie przebiegać będzie pod hasłem „W bajkowym królestwie dzieci”. Będzie to okazja, by w tym wyjątkowym dniu wszystkich malców choć przez chwilę poczuć się jak z bajki. Na tych, którzy przyjdą w przebraniu związanym z tytułem spotkania, czekać będą nagrody. – W naszym konkursie przebierankowym najbardziej doceniać będziemy stroje, które przygotowane zostaną własnoręcznie – mówi Anna Łebek-Obrycka, organizatorka wydarzenia. – Nie chcemy naciągać rodziców na koszty wypożyczania gotowych strojów, ale namówić ich do zabawy z dzieckiem przy wspólnym szykowaniu się do spotkania. I nie chodzi też o pełen wystrój, wystarczą jedynie elementy przebrania, jak np. królewska korona.
       W temacie spotkania będzie przede wszystkim opowiadanie czytane przez Prezydenta Elbląga Grzegorza Nowaczyka. Poznamy losy dziewczynki, która została królewną w książce Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel pt. „Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki”.
       Podczas spotkania rozlosowane będą nagrody, które ufundowali: Wydawnictwo Bajka, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych, Urząd Miejski i księgarnia Quo Vadis. W organizację piątkowej akcji włączyli się wolontariusze Regionalnego Centrum Wolontariatu oraz Centrum Opieki Nad Dziećmi „Mały Geniusz”, które wszystkim dzieciom piątkowego spotkania zapewniło niespodziankę.
       Akcja Elbląg Czyta Dzieciom została objęta patronatem Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.
       Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
       ***
       Prezydent Grzegorz Nowaczyk, również w piątek, odwiedzi Przedszkole Wiki przy ul. Częstochowskiej. Dzieciom przeczyta bajkę o Królewnie Aurelce.
      
Jola Prokopowicz, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama