UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Mądrego to i przyjemnie poczytać. Elbląskim miejskim "ekspertom" od transportu publicznego polecam kontakt (albo chociaż lekturę jego publikacji) z panem Karolem Trammerem, specjalistą od transportu szynowego, redaktorem naczelnym pisma "Z biegiem szyn" - on bardzo chętnie wytłumaczy, podobnie jak zrobił to Mieszkaniec Gdyni, dlaczego stan elbląskiego transportu jest agonalny i co w tej sytuacji należałoby zrobić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  6
  RobertKoliński(2019-09-17)
 • Pan zdania nie ma? Musi sie pan kims wspomagac, no chyba, ze sie pan jeszcze elblaska komunikacja nie przejechal, nigdy?
 • RobertKoliński Anonim nie potrafi czytać z rozumieniem czy trolluje za kopiejki? Pisałem o rozwiązaniach komunikacyjnych dla Elbląga z tuzin razy, nie dociera - dziś zatem wskazuję jednego z najlepszych krajowych ekspertów w tej dziedzinie, z którym miałem ogromną przyjemność rozmawiać kilka razy na tematy transportowe (przede wszystkim o Kolei Nadzalewowej, ale i o rozwiązaniach dla komunikacji miejskiej), a który jest fachowcem i praktykiem, i którego rad warto żeby posłuchali również nasi miejscy planiści.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  RobertKoliński(2019-09-18)
Reklama