UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panowie, z ponad 20 - letnim stażem samorządowcy, jak mawiacie o sobie. Od wielu lat trwacie w swej bezradności, nie znajdując niezbędnych środków na konieczne miejskie inwestycje. Spieszę poinformować Panów, że znaleźć można, wystarczy podjąć wysiłek intelektualny. Panowie, bez oczekiwań z Panów strony na słowa wdzięczności, poprowadzę Panów za rękę do celu i wskażę drogi wyjścia z fatalnej sytuacji Elbląga, by uczynić Elbląg - Miastem rozwijającym się gospodarczo a elblążanom stworzyć warunki do dostatniejszego życia a nie tak, jak dzisiaj proponujecie, by jeszcze bardziej „oskubać” ich budżety domowe. Panowie proszę Was, tak nie wolno! Tak nie trzeba! Ciągle z nadzieją, Edmund Szwed
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    12
    Edmund Szwed(2019-11-15)
  • Panie Szwed, kiedyś napisałem pod pańskim artykułem prośbę o pokazanie programu na uzdrowienie Elbląga, niestety bez odzewu więc ponawiam pytanie-gdzie znajdę ten program ponieważ z artykułów które Pan zamieszcza można wyczytać ogolnikowe rozwiązania, a Ja chciałbym go przeczytać w całości, pozdrawiam
Reklama