[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Główne dochody samorządu terytorialnego to podatek PIT, CIT i podatek od nieruchomości. Dla gminy „zysk” to większa liczba zadowolonych mieszkańców. Gminy powinny zacząć poszukiwać takich rozwiązań. Aby zwiększyć wpływy z podatku od osób fizycznych należy powiększyć bazę podatkową, czyli zwiększyć liczbę ludności oraz pozyskać osoby o wyższych dochodach. A co robi nieudolna władza Elbląga? Ona PODWYŻSZA PODATKI ELBLĄŻANOM … i tyle podstaw edukacji. P. S. O możliwościach j i sposobach pozyskiwania OGROMNYCH WPŁYWÓW DO BUDŻETU MIASTA pisałem w swoich publikacjach i wielokrotnie w wysyłanych pismach w ostatnich pięciu latach do prezydenta Witolda Wróblewskiego i do Przewodniczącego Rady Miejskiej Antoniego Czyżyka. I. .. co ? A no. .. .nic !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  Edmund Szwed(2019-11-16)
 • @Edmund Szwed - Panie Edmundzie tam panuje mentalność epoki bez obrazy Henryka S, dla tej ekipy czas stanął w miejscu i dziś efekt tego widoczny !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  (2019-11-16)
Reklama