UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • 25 z 390 to dokladnie 6,4%, mnijej wiecej co 15 osoba jesli brac pod uwage mieszkancow Nowakowa. Biorac pod uwage okolicznych mieskzancow wyspy nowakowskiej, ten procent niezadolonych jest jeszcze mniejszy. . Takze slowo "czesc"jest mocno naciagane.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  11
  Dobrze poinformowany(2021-04-19)
 • @Dobrze poinformowany - Rozumiem, że Ci których prawa własnościowe zostały naruszone i narażeni będą na wszelki immisje materialne i niematerialne mają pytać tych wszystkich które te dobrodziejstwa ominęły o zgodę na obronę swoich praw? Były osoby które nie chciały się podpisać ale gdy dostały pisemka z Urzędu Morskiego zmieniły zdanie, taka jest natura człowieka a przez to tych osób jest już teraz troszkę więcej. .. Rozumiem, że większość ma decydować o obywatelskich prawach mniejszości? Jeżeli czyichś praw nie naruszono to dlaczego niby miało by to komuś przeszkadzać? Chociaż są i takie kreatury które anonimowo z zza ekranu próbują zastraszać innych. .. Jeżeli sądy przyznają nam jednak racje to podatnik czyli wszyscy będą za to płacić. Urząd Morski o tych wszystkich protestach wie od ponad półtorej roku a teraz zwyczajnie ''rżną głupa''. .. Mieli możliwość alternatywnych i mniej szkodliwych wariantów ale mieli to gdzieś. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  mieszkaniec Nowakowa(2021-04-19)
 • @mieszkaniec Nowakowa - Fakty sa faktmi. Swiat nie jest sprawiedliwy, jesli ktos mysli inaczej jest naiwny. Teraz juz po ptakach, trzeba bylo w 2017r prowadzic sledztwo i ew. proponowac zmiany, bo fakt most przy oczyszczalni bylby bardziej uzyteczny rowniez dla Elblaga. A teraz to musztarda po obiedzie. Za pozno sie obudziliscie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  4
  Dobrze poinformowany(2021-04-19)
 • @Dobrze poinformowany - Obudzicie to się raczej wy, przy wyborach, kiedy mieszkańcy Nowakowa i Elbląga wam solidarnie podziękują za durne i wymierzone w społeczeństwo decyzje. Z ręką w nocniku się wtedy obudzicie, aż się nie mogę doczekać:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  lubie.kefir(2021-04-19)
 • @lubie.kefir - Te 25 osób podziękuję? Wez ty się zastanow co piszesz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  5
  Ferdek.Schichau(2021-04-19)
 • @Ferdek.Schichau - Całe Nowakowo wam podziękuje, bo 25 aktywnych osób to jest tylko część mieszkańców miejscowości, którym chcecie całościowo utrudnić życie, to raz. Natomiast zdecydowanie goręcej wam podziękują mieszkańcy Elbląga, których właśnie w ignorancji swojej, zapiekłej bucie i zwykłej głupocie politycznej nastawiacie przeciwko sobie. To dwa. Zaś jeszcze ciekawiej będzie, kiedy dojdzie do "wypadków nowakowskich"i np. przepychanek z ZOMO na ekranach TVN, co przy waszym oślim uporze niewątpliwie się wydarzy, zaś o tę akurat relację w niereżimowych telewizjach to już my się postaramy - solennie wam to z tego miejsca obiecuję:)I całą kampanię promocyjno-PRową związaną ze skądinąd słusznym projektem przekopu Mierzei trafi wam szlag. Tak bywa, kiedy się obskurancko trwa w partyjnej, małostkowej i aspołecznej głupocie, zamiast słuchać ludzi:) Hashtagi: #stoicieTamGdzieStaloZOMO, #towarzysze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  lubie.kefir(2021-04-19)
 • @Dobrze poinformowany - Odwolalismy się w lipcu 2019 a w 2017 nikt nie wiedział jaki wariant będzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  mieszkaniec Nowakowa(2021-04-19)
Reklama