UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Polska to na prawdę bardzo dziwny kraj i prymitywny, był most pontonowy czy jakiś tam inny tandetny -źle, chcą budować nowy- źle, nie było przekopu mierzei -źle, budują - źle, nie było dróg czy autostrad - źle, budują remontują- źle, były puste place gdzie butle po gorzale i kupy -źle, budują coś tam też źle, ludzie auta kupują lepsze gorsze - źle, rolnicy sieją - źle, zbierają -źle, kominy kopcą -źle, nie kopcą też podejrzane, ehhhh ludzie o co wam generalnie chodzi ?? rozumiem że coś tam może być kawałek dalej, czy bliżej, czy materiał inny lepszy gorszy, że wódka droga i benzyna też i pan jarek i donek się nie lubią tylko w TV ale serio ? ?? ile to można pierrrr 3 po 3 ???
 • @007 - umiesz czytac ? "Nie jesteśmy przeciwko samej inwestycji"a ty piszesz chcą budować nowy- źle, niech zbuduja im ten most kilometr obok, ale pinionzkuf ni ma musi byc jak najtaniej i pod oknami zeby turysaci z wawy mogli sobie nad morze rybkie kupic za 100 zl za 100 gram
 • Wam zawsze cos nie tak, turystów jest i bęzie w innych krajach jest ich więcej i jakośc nikomu nie przeszkadza że jezdzą pod domami, nie trzeba było kupowac blisko kanału. Jak jeżzicie w góry a napewno tak to tez myslicie by nie jeżzic innym pod oknami czy macie to w d. .ale Wam nie można Budowac i nie patrzec to tylko 1,25% jest przeciwko, nie podoba sie to do widzenia!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  10
  inny@wp.pl(2021-04-19)
 • 1km to 1.5mln. Takie są koszty. Do tego koszt opóźnienia przeprojektowania tego wszystkiego. Dołożysz się?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  7
  Ferdek.Schichau(2021-04-19)
 • @Ferdek.Schichau - Przy inwestycji za 574 mln zł - całkowicie głupio i wbrew mieszkańcom obu miejscowości zaplanowanej - to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby wybudować nawet i ze 20km nowej drogi, przeprojektować bubla i nawet opóźnić roboty i pół roku, byle dograć sprawę jak należy, niż spieprzyć wszystko koncertowo, uwalić chyba jedyny pozytywny projekt inwestycyjny, którym jakoś tam możecie się pochwalić i stracić do tego władzę. Jak myślicie, prawdę mówię, o ile myślicie?:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  lubie.kefir(2021-04-19)
 • @Ferdek.Schichau - Dołożę się. 1,5 miliarda w błoto na inwestycję którą dziś w Ostrołęce w 3 lata zrównali z ziemią. 2 miliardy na zdechłą telewizję Kurwizję za rok dokładam, więc te 3 czy 10 milionów czy nawet 50 to jak splunął. Przynajmniej mógłbym chociaż raz w życiu dołożyć się z moich własnych i twoich podatków na co chcę a nie na fanaberie rządu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  Miłośnik Jarosława Zbaw(2021-04-19)
Reklama