UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A co mają powiedzieć inni mieszkańcy np. Elbląga którzy kiedys mieszkali przy spokojnej ulicy Brzeskiej a teraz to przelotówka do wyjazdu na S7? Takie są realia, idzie postęp trzeba się dostosowąć, trzeba było sobie wybudować domek na środku swojego pola to byłby spokój a nie przy ulicy i teraz lament że bedą jezdzić. Takie są koszta rozwoju, nie tkwijmy w średniowieczu :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  9
  NiePrawyAleSprawiedliwy-(2021-04-19)
 • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Po pierwsze jeśli chodzi o skale zmiany nasilenia ruchu to są zupełnie inne wielkości a po drugie to jest miasto i nie było alternatywy żeby puścić ten ruch w większej odległości od domów a u nas taka możliwość istnieje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  mieszkaniec Nowakowa(2021-04-19)
 • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Średniowiecze yto właśnie takie komentarze jak ten. Ja tych ludzi popieram, bo rozwój owszem, ale nie kosztem mieszkańców. Jeśli jest alternatywa, która w mniej uciążliwy sposób wpłynie na życie mieszkańców Nowakowa to trzeba z niej skorzystać, a Urząd Morski sam jest sobie winien, bo sprawą konsultacji społecznych trzeba było się zająć wcześniej, a nie teraz mówić, że już za późno. Ktoś powinien za to beknąć. Mieszkańcy trzymam kciuki za Was👍🙌
Reklama