UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Mieszkańcy mają w tej sprawie jak najbardziej rację, zaś Urząd Morski zwyczajnie łże i umywa ręce od odpowiedzialności za idiotyczne i aspołeczne usytuowanie inwestycji oraz brak rzetelnych konsultacji z mieszkańcami. Oczywiście, że jest jeszcze czas na zmianę głupiej i szkodliwej decyzji, podjętej wbrew logice, interesowi społecznemu i mieszkańcom Nowakowa - oraz Elbląga - w tej kwestii, i gdyby elbląscy posłowie PiS, którzy RZEKOMO stoją "po stronie ludzi"mieli odrobinę rozumu i przyzwoitości, to w te pędy pobiegliby do ministerstwa i swoich zwierzchników z Nowogrodzkiej, żeby przy okazji słusznej inwestycji przekopowej nie skompromitować się przed ludem i całą Polską swoją ignorancją i bezdusznością wobec zainteresowanych obywateli/ek. Ale czyż ludzie ci posiadają Rozum i Godność Człowieka?:) Hashtagi: #nowakowo, #elblag, #most, #przekop, #NiezlyKanal
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    30
    RobertKoliński(2021-04-19)
  • @RobertKoliński - Panie Marku, a może nie większosć decyduje a nie jednostki bo co Pan tu wypisuje to absurd totalny. Zawsze nawet jedna osoba będzie zawsze kwestionowac wszystkie pomysły, nikgy nie będzie tak że kazźemu sie dogodzi!!!!! Jest inwestycja a że macie tam domy to poprostu pech i nic wecej, jakosc ne przeszkadza Wam że w kosciele jest wiecej ludzi jak powinno
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    arko12@wp(2021-04-19)
  • @arko12@wp - Jaki Marek? Przecie to Robert!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Polak maly(2021-04-19)
  • @RobertKoliński - Nie dawno nie zostawiłeś suchej nitki na mieszkańcach Nowakowa teraz ich bronisz jesteś zawodowym przygłupem czy sezonowym?
  • Może zorientował się jak naprawdę wygląda sytuacja, . ..
  • @RobertKoliński - to jesteś za czy przeciw budowie mostu w tym miejscu? pod ostatnim artykułem na ten temat byłeś za a teraz co już przeciw? ludzka chorągiewko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    ciekawy(2021-04-19)
  • RobertKoliński @ciekawy - Koliński jest zawsze z rozumem i z ludem, podczas gdy płatna, reakcyjna PiS-trollia jest zawsze z tymi, którzy im judaszowymi srebrnikami sypną. Waruj, troll! #Irasiad xd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    RobertKoliński(2021-04-19)
  • @RobertKoliński - Ja jestem niby tym trolem ? Bo zadałem ci proste pytanie komunisto? Ty nie jesteś za żadnym ludem tak jak twoi czerwoni pobratymcy tylko za korytem i zniewoleniem ciężko pracujących ludzi znawco wszystkiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Ciekawy(2021-04-19)
  • @RobertKoliński - z rozumem? Oj czy aby na pewno?
Reklama