UWAGA!

Przed świętami sypnęło wypadkami

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 22
  komentarze
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Na ul. Ogólnej nissan zderzył się z miejskim autobusem
Na ul. Ogólnej nissan zderzył się z miejskim autobusem (fot. Michał Skroboszewski)

W ciągu pół godziny w Elblągu doszło do dwóch wypadków drogowych. W pierwszym - na ul. Ogólnej kierowca nissana zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej, ranna została pasażerka samochodu osobowego. W drugim - na ul. Mazurskiej - doszło do zderzenia hondy z renault. Poszkodowana jest pasażerka hondy i jej dziecko. Zobacz zdjęcia z obu wypadków.

 Do pierwszego wypadku doszło około godz. 12.15 na ul. Ogólnej. 67-letni kierowca nissana podróżujący z żoną zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Z relacji kierowcy autobusu, wynika że miał on zielone światło. Kierowca nissana najprawdopodobniej nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Ranna została pasażerka nissana, została odwieziona na badania do szpitala. Autobusem podróżowało kilka osób, nikomu nic się nie stało.
      
       Kilkanaście minut później na ul. Mazurskiej miało miejsce drugie zdarzenie, tam zderzył się 30-letni kierowca renault z 64-letnim kierowcą hondy. Pasażerka hondy i jej dziecko zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, wynika że do wypadku doszło kiedy kierowca renault wykonywał manewr wyprzedzania, wtedy zderzył się z jadącym z naprzeciwka kierowcą hondy.
      
       Wszyscy czterej kierowcy biorący udział w wypadkach byli trzeźwi. Policjanci z ruchu drogowego wyjaśniają dokładne okoliczności obu zdarzeń. Zarówno na ul. Ogólnej, jak i ul. Mazurskiej występowały utrudnienia w ruchu.
      
ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama