UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Surprise. A miało być "letko" dwie duże bańki, no i zwrot z inwestycji po połowie ery. Poprosimy teraz o komentarz któregoś z tych ekspertów, koniecznie w towarzystwie opłacanych przez Sorosa i rząd niemiecki, ekoterorystów z Eko-Uni. Mogą jeszcze dokoptować któregoś zielonego cwaniaka z obozu dla mierzei, może tego od zmanipulowanej wrzutki biednej osieroconej sówki, na terenie wyrębu pod przekop.
  • @hd - Co racja to racja. No i właśnie po co kopać te oferty miesiącami. Napisać pismo, że oferty przekroczyły znacznie zakładany budżet, zostawić to kukułcze gniazdo następnej ekipie rządzącej do powtórki a potem krzyczeć, nasi następcy pogrzebali przekop mierzei. .
Reklama