UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zbyszek 1 - A choćby założyła Unię Europejską, na którą bezmyślne prawactwo może dziś pluć do woli, choć z jej pieniędzy żyje i rozwiązań prawnych korzysta:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    LewicaRazem(2019-05-16)
  • Lewica zalozyla Unie ??? Ktorej fundamenty to chrzescijanstwo I idee Schumana!!! Teraz opanowala ja lewica I ktora ja od srodka rozpieprzy w najblizszym czasie.Lewica przyszla na gotowe .Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Zbyszek1(2019-05-16)
  • PS UNIA zyje z naszych skladek I pamietaj nikt CI nie da kasy na piekne oczka,a jak CI da to musisz oddac z odsetkami,a jak CI da to stara UNIA ma w tym biznes( rynki zbytu,likwidacja konkurencji) tak ze nie wierz w to ze UNIA tak nas kocha I daje za darmo kase.Pozdro Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Zbyszek 1(2019-05-16)
  • UE założyli politycy chrześcijańscy.
  • Jeśli Jean Monnet, Paul-Henri Spaak czy Altiero Spinelli byli "politykami chrześcijańskimi", to ja jestem biskup;] Przypomnę słynny Manifest z Ventotene, który dziś niedouczone prawactwo wyciąga jako argument przeciwko "komunistycznej UE". Należy również pamiętać, że fundament pod ideę federalizmu europejskiego położył (m. in. ) nie kto inny, jak sam wielki Karol Marks, którego dziś w post-styropianowej Polsce wciąż się opluwa, choć w krajach cywilizowanych jest on uważany za jednego z ideowych ojców współczesnej Europy i bohatera ludzkości, którego nauki wykładane są na najbardziej prestiżowych uniwersytetach na planecie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    tow.Koliński(2019-05-17)
Reklama