UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Troche mi ich szkoda bo w tym roku zimy ani widu ani slychu. .. jakas masakra. Ciepło, śniegu nie było i póki co nie zanosi się, że będzie. Jeśli rzeczywiście śnieg by nie spadł to jeszcze takiej zimy bez zimy nie przeżyłem. Natomiast teren jest niewykorzystywany. Nie wiem, ale jak jestem w weekend to zawsze stoją samochody tam i w Bażantarni i ludzie chodzą z dzieciakami, a w parku linowym nikogo nie ma, czy to w ogóle jest czynne ? Mogliby zrobić restauracje z prawdziwego zdarzenia, na pewno ludzie by tam się stołowali. .. jednak czy same weekendy wystarczą by to utrzymać ? Nie wiem, może policzyli, że im się nie opłaci. Jednak na okres wiosenno-jesienny można by zrobić miejsce do piłki plażowej - kiedyś było, czemu teraz nie ma ? Boisko np. do badmintona, jakieś zjazdy dla rowerzystów, inne atrakcje. Do tego organizować zawody, rywalizacja zawsze przyciągnie więcej osób, jakieś konkursy, a tam nic się nie dzieje, nic. A potencjał jest, bo jak stok czynny to parking cały.
  • Jeszcze zima da sie nam we znaki .... w maju . . .
Reklama