UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja myślałem, że chodzi o podstawowe etaty konserwatorów powierzchni płaskich, nadal tak uważam, klasyczne bicie piany. Nigdy nie trzeba organizować castingów na te etaty bo po znajomosci zatrudniają, wymagania żadne a to widzę jakaś prestiżowa wyspecjalizowana i niedoceniona branża widzę, może protest pod Sejmem. Najniższa krajowa 2600 nie pasuje i niesprawiedliwa jest. Bo zaraz wszystkie asy tej branży się obrażą na nas i zasilą szkoły w zachodnich krajach.
  • Mysle ze taki prostak to nie myśli skoro z zasady pogardliwie się o kims wypowiada. Pracuje w dużej firmie jako automatyk, chodze raczej z laptopem niż z miotłą to mam jak bydle gorzej kogos traktowć. ogarnij się pacanie. ..
  • @ziom - Komentarz chłopa daleki od pogardy. Tak sprawy się mają. Grzecznie i na temat napisane. Tak już ten świat namalowano, że praca bez kwalifikacji to najniższa krajowa. A o to już dba rząd. Koniowi to zamelduj kim Ty jesteś z zawodu hrabio. .. Inteligencja szpagatowa, obrażasz innych taki reprezentujesz poziom "pacanie"albo tumanie.
Reklama