UWAGA!

Rabatowy zawrót głowy w elbląskim E.Leclerc!

2016-11-07
09:01
 
Rabatowy zawrót głowy w elbląskim E.Leclerc!

 Z okazji 12 urodzin hipermarket w Elblągu przygotował prezenty dla wszystkich Klientów w postaci rozmaitych rabatów i promocji. Jeszcze do 20 listopada w E.Leclerc w Elblągu potrwa Urodzinowy Sztorm Cenowy!

To już 12 rok działalności elbląskiego hipermarketu i ciągłego podwyższania jakości usług oraz pozytywnego zaskakiwania Klientów.
      
       Z okazji urodzin E.Leclerc Elbląg zaprasza do wspólnego świętowania i prezentuje urodzinowe katalogi wypełnione atrakcyjnymi ofertami, a także wieloma promocjami i super rabatami na Kartę Stałego Klienta!
      
       Z okazji urodzin, E.Leclerc Elbląg zadbał o super ceny dla szerokiej gamy artykułów. Klienci będą mieli szansę rozsmakować się w słodyczach od E.Leclerc podczas długich, jesiennych wieczorów z herbatą, odkryć najnowszą odsłonę codziennej i eleganckiej mody, a także wyposażyć swoją kuchnię i sypialnię w nowe akcesoria.
      
       Warto również przypieczętować swoją przyjaźń z E.Leclerc Kartą Stałego Klienta, którą odebrać można za darmo w Punkcie Obsługi Klienta, a to dlatego że Urodzinowy Sztorm Cenowy przewiduje świetne rabaty doładowujące Kartę Stałego Klienta przy zakupie produktów z wielu kategorii!
      
       Rabatami nawet do 50 proc. ceny produktu, można zasilić swoją kartę kupując m.in. napoje, kosmetyki, akcesoria komputerowe i sportowe oraz ubrania, a zgromadzoną kwotę wydać podczas kolejnych zakupów w E.Leclerc.
      

       Elbląski E.Leclerc dziękuje swoim Klientom za 12 lat zaufania
       i zachęca do korzystania z niezwykłej urodzinowej oferty,
       pełnej zachwycających benefitów!

      
       -------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej