UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jak się podpiszecie nazwiskiem, to jest szansa, że taką odpowiedź uzyskacie - z chamskimi a łajdackimi, brunatnymi trollami pomawiającymi mnie od miesięcy nie gadam, bo nie mam życzenia ani przyjemności. Jak się nauczycie odpowiedzialności za słowo, to będziecie partnerami do dyskusji, bo na razie, to jesteście, z którymi NIE WARTO rozmawiać:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    RobertKoliński(2021-03-05)
  • @RobertKoliński - pożyczyłeś pieniądze od mojej znajomej i nie chcesz ich oddać. Napisałem to publicznie również dlatego, żeby przestrzec Twoich znajomych od pożyczaniem Ci kasy. Jeśli to nieprawda, to pozwij mnie proszę, redakcja będzie musiała dać adres IP policji. Energię, którą poświęcasz na dyskusje na tym forum mógłbyś spożytkować na zarobienie pieniędzy i wyjście z długów. Nikt nigdy nie będzie rozważał Twojej kandydatury do jakiejkolwiek funkcji publicznej, jeśli będziesz pożyczał pieniądze i zapominał ich oddać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Mieszkaniec_Elborado(2021-03-05)
  • RobertKoliński @Mieszkaniec_Elborado - Proszę się przedstawić i podać nazwisko tej "znajomej", chętnie się dowiem od kogo to "pożyczyłem pieniądze i nie chcę ich oddać", bo akurat tak się składa, że żadnym żeńskim "znajomym"nic nie jestem winien, mało drogi trollu:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2021-03-05)
  • @RobertKoliński - Dobrze wiesz, że nie jestem trolem ani że nie kłamię. I będę wpadał tu na forum przypominać Ci o długu dopóki nie oddasz pieniędzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Mieszkaniec_Elborado(2021-03-05)
  • RobertKoliński @Mieszkaniec_Elborado - Nie jesteś ani pierwszym, ani też zapewne ostatnim trollem, który pomawia mnie o kolejne niestworzone historie - niedługo zapewne dowiem się i o innych mrożących krew w żyłach historiach, a wszystko dlatego, że paru niegramotnych przegrało głośną sprawę w sądzie:)Powtórzę raz jeszcze dla porządku - żadnym żeńskim znajomym nie jestem nic winien, zaś w kwestii "wpadania", to polecam się tylko dobrze zabezpieczać na przyszłość, bo to ważna sprawa:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-03-05)
  • @RobertKoliński - W kwestiach ideologicznych jesteśmy jak ogień i woda, ale z wieloma komentarzami się z Panem zgadzam, bo wierze ze zawsze ma Pan dobro naszego miasta na 1 szym miejscu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Realista1(2021-03-05)
  • @RobertKoliński - Facio, pewnie nawet nie mieszkasz w zasobach SM filar.
Reklama