UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Słuchając tego, co mówią radne-nauczycielki w/s braków sprzętowych wśród kadry i drożyzny SPEKULACYJNEJ sprzętu komputerowego, tak się zastanowiłem nad potrzebami miejskimi w tym zakresie i nagle mnie olśniło - może zamiast wydawać 160 tys. zł na kolejny pomnik w tym naszym muzeum (patrz pomysł ob. Marii Koseckiej i prez. Wróblewskiego), to przeznaczmy lepiej te środki na np. zakup hurtowej ilości laptoków dla kadry nauczycielskiej, gdzie przecież można wtedy sporo obniżyć cenę jednostkową takiego urządzenia. Myślę, że w ten sposób pieniądze te zostaną znacznie lepiej wydane ku pożytkowi i edukacji kolejnych pokoleń mieszkańców, stary socjał-terrorysta, potem dyktator Piłsudski się nie obrazi, zaś Dmowskim to. .. nie ma się co przejmować; #EdukacjaPolskąRacjąStanu Hashtagi: #towHajdukowskiZawszeZpartia, #UrzedasyzUE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    17
    RobertKoliński(2020-11-26)
  • @RobertKoliński - Byś inaczej pie.. by Stalina albo Breżniewa mieli stawiać co. .. .. Ale pomysł dobry, za dobry na te w urzędzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Zielarski(2020-11-26)
Reklama