UWAGA!

Rafał Gruchalski rezygnuje z funkcji dyrektora

 Elbląg, Rafał Gruchalski
Rafał Gruchalski (fot. AD)

Rafał Gruchalski, dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Elblągu, zrezygnował z pełnionej przez siebie funkcji.

Rafał Gruchalski obowiązki dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej pełnił od stycznia tego roku.
       – Powody mojej rezygnacji są wyłącznie osobiste. Złożyłem wniosek do pana prezydenta o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, został on przyjęty. Obowiązki dyrektora będę pełnił do 30 września – wyjaśnia Rafał Gruchalski.
       Miasto już ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej, ogłoszenie pojawiło się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Od dziś (31 sierpnia) aż do 10 września będą przyjmowane zgłoszenia kandydatów w siedzibie Urzędu Miejskiego. Nowy dyrektor powinien mieć wykształcenie wyższe magisterskie o kierunkach dziennikarstwo lub marketing, public relations lub zarządzanie, inne wyższe magisterskie plus studia podyplomowe z zakresu komunikacji medialnej lub zarządzania, marketingu lub Unii Europejskiej albo kształtowania wizerunku organizacji, minimum 5-letni staż pracy, powinien również bardzo dobrze znać jeden z języków obcych obowiązujących w Unii Europejskiej. Ponadto powinien odznaczać się takimi cechami jak uprzejmość, skrupulatność, dokładność, umiejętność nawiązywania kontaktów czy aktywność oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wcale się nie dziwie, przy takiej fali krytyki PO, on miał po prostu pecha bo zdaje się, był z naboru i nie był w partii. Ale tego nie wiem do końca. Na innym portalu ktoś zasugerował, że został zmuszony do odejscia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  płomienny(2012-08-31)
 • Kolejny, który miał odwagę pokazac władzy środkowy palec - swój osobisty palec dlatego sprawa osobista. Brawo, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejśc nim wciągną w bagno.
 • Na tym samym innym portalu są sugestie, że mógł po prostu nie podołać obowiązkom na tym stanowisku i wywiesił białą flagę.
 • nie ma czego żałować panie R. G, jak najdalej o tego bag. .a, bo mogą utopić
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bbbbbbbbbbb/(2012-08-31)
 • nie ma lekko z nowaczykiem. ..
 • Wrócił mi szacunek do Ciebie Rafale.
 • 5k brutto i dobry socjal w czasach kryzysu nie porzuca się tak łatwo, chłop albo mocno honorowy albo dostał gdzieś lepszy hajs
 • eeeee i task prawdy nie powie
 • Zastraszony ???
 • Moze musial odejsc, bo ktos ze znajomych ludzi z UM szuka pracy i trzeba zwolnic temat
 • Ta rezygnacja jak i wcześniejsze rezygnacje innych osób niezbicie dowodzą że elbląska po nie w wśród swoich szeregach osób merytorycznie przygotowanych na pełnienie takich stanowisk. Ta amatorszczyzna skutkuje tym co dzieję się w mieście czyli wszechobecnym bałaganem. To jest straszne że do władzy wybraliśmy ludzi którzy nie mają o niczym zielonego pojęcia. Myślę że w najbliższych wyborach Elblążanie będą mądrzejsi i uczą się na własnych błędach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heniek wróć(2012-08-31)
 • Wakat ja zaklepuje, jestem tancerzem breakdance i stosunki spoleczne mam w malym palcu
Reklama