UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rage Race odwołany!

Elbląg, Rage Race odwołany!

Impreza planowana na 9 lipca pod nazwą Elbląg Extreme, której główną atrakcją miał być punkt kontrolny wyścigu Grand Tourismo Rage Race, zostaje odwołana.

- Główną atrakcją miał być Rage Race – kilkudniowe wydarzenie, w którym w Elblągu miał być punkt kontrolny wyścigu zaliczanego do Grand Tourismo Rage Race. Ponad 50 dwuosobowych załóg startujących luksusowymi samochodami sportowymi przez kilka godzin miało wykonywać zadania w naszym mieście. Niestety otrzymaliśmy informację, że firma przekłada imprezę z powodu problemów wewnątrz zarządu. Bardzo nam przykro z tego powodu – mówi Monika Betcher-Jankowska p.o. dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej. – Czekamy na informacje, kiedy firma upora się ze swoimi problemami i impreza dojdzie do skutku.
      
       Poniżej mail, który otrzymaliśmy w sprawie przełożenia terminu wydarzenia.
       Warszawa, 4.07.2011
       Szanowni Państwo,
       Zarząd spółki Depend SA jest zmuszony do przesunięcia terminu projektu Rage-Race 2011. Planowane na 6-10 lipca największe wydarzenie Gran Turismo w Polsce nie może być zrealizowane zgodnie z wyznaczonym terminem.
       Powodem decyzji są:
       • ingerencja Rady Nadzorczej Depend SA, której przewodniczy Pan Włodzimierz Krawczyk, w pracę Zarządu spółki
       • odwołanie przez Radę Nadzorczą Zarządu Depend SA podczas Posiedzenia Rady Nadzorczej pod przewodnictwem Pana Piotra Krawczyka w dniu 3.07.2011
       • brak decyzji Rady Nadzorczej w przedmiocie wyboru nowego Prezesa Zarządu
       Pragnę zapewnić, że obecny Zarząd Spółki Depend SA dokonał wszelkich czynności, które umożliwiały realizację projektu zgodnie z założeniami. Wierzę, że nowy Zarząd zrealizuje projekt zgodnie z obowiązującym wszystkich uczestników regulaminem.
       Liczę na Państwa udział oraz na zaangażowanie w realizację projektu.
      
       Z poważaniem,
       Henryk Kluba Prezes Zarządu Depend SA

      
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • szkoda :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  katttttt(2011-07-05)
 • eeee jakieś pokrętne to wszystko
 • Nie odwołane a przełożony termin, więc należy zmienić tytuł artykułu
 • zwykle miesiąc przed jakimkolwiek eventem w Elblągu czytam krzykliwe nagłówki: WIELKIE WYDARZENIE JUŻ ZA MIESIĄC W NASZYM MIEŚCIE a pod linkiem bogato ilustrowana "reklama". Gdy zbliża się termin pojawia się artykulik, z którego wnoszę, że w Elblągu nic sie nie opłaca robić, zainteresowanie żadne itp itd. Tego samego spodziewałem się i teraz. A tu taka niespodzianka! Organizator w rozsypce w związku z wojenką "na górze". ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  analityk(2011-07-05)
 • www.speedyshare.com zachecam do sprawdzenia młodej elbląskiej grupy :) peace & love :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblag rlz(2011-07-05)
 • pewnie prawdziwy powód to stan dróg :) chyba że będzie to race na lawetach
 • nie prawda nie wiecie to sie nie udzielajcie to są przyczyny wyższe z powodu odwołania starego prezesa nowy termin jest jeszcze nie określony ale to jest spowodowane zmianami w zarządzie związku który organizuje owa imprezę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bykzorientowanyuzrodla(2011-07-05)
 • niech teraz Speed Center dokonczy organizacje :) pewnie na tor i paintball nikt nie przyjdize. wszyscy by tylko byli na Rage Race
 • To dobrze że chociaż na lotnisku aeroklubu nie odwołali imprezy bo co bym robił
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pmarycha(2011-07-05)
 • ja zapraszam do nawozy - nawozeo. pl tylko dla rolasów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pomocnik rolnika(2011-07-05)
 • A moim zdaniem niema co się łudzić bo to idzie o kasę a impreza kosztuje tylko nikt się z tym nie liczy że miasto ma promocje i coś zawsze zarobi. Jakoś inne miasta nie mają problemów z zrobieniem takiej lub innej masowej imprezy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sebolek(2011-07-06)
Reklama