UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gość najwyrażniej niespełniony w pacy zawodowej. Teraz leczy osobiste kompleksy i wypowiada się gromadnie na wszystkie tematy. Trzeba było być takim gromkim graczem w czasach nieco trudniejszych, kiedy krytyka naprawdę kosztowała. Za krytyczne słowo, wypowiedziane choćby mimochodem, płacono cenę najwyższą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    30
    nicc(2019-06-28)
  • Szanowny Anonimie, kompleksy ma wielu. Ty z pewnością masz "kompleksa" na mnie. Zostawmy więc te bzdety i czekam na uwagi dot. uzupełnienia, wyjaśnienia czy zdementowania. I to już czynię w ramach autorefleksji. Podałem, pieniądze z dotacji zamiast na modernizację szpitala poszły do "Sielanki". Błąd. Nie dotyczy szpitala. Męczyło mnie to, ale jeszcze nie było interwencji. Otóż 34 mln zł dotacji zamiast na rewitalizację basenu przy Spacerowej przyznano 3 projektom "Sielanki". Nadal mnie to dziwi, że "Sielanka" dostała tyle punktów. Może jej planiści powinni zastąpić miejskich. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    3
    RyszardKlim(2019-06-28)
  • Jedno jest pewne!!! O Elblągu trudno znaleźć cos pozytywnego, więc chwała tym-co wytykają
Reklama