UWAGA!

Ratusz szuka prawników

 Elbląg, Ratusz szuka prawników
(fot. archiwum portEl.pl)

Urząd Miejski w Elblągu ponownie szuka kancelarii, która zapewni samorządowi obsługę prawną. Poprzednia dwuletnia umowa podpisana z kancelarią z Olsztyna właśnie się kończy. Kosztowała miasto 453 tysiące złotych.

To już trzeci przetarg na obsługę prawną w Urzędzie Miejskim. Pierwsza umowa, jeszcze za czasów prezydenta Grzegorza Nowaczyka, była zawarta na rok z elbląską kancelarią i kosztowała miasto 323 tysiące złotych. Drugą umowę, która obecnie się kończy, podpisała kancelaria z Olsztyna. Przez dwa lata usługi prawników kosztowały miasto 453 tysiące złotych. Właśnie ogłoszono kolejny przetarg, którego warunki są takie same jak w obowiązującej jeszcze umowie.
       - Proponowany okres obsługi prawnej w tym przetargu to również dwa lata. Jest to optymalny czas, maksymalnie mogą być 3 lata – informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu. - W tym przetargu również się nie zmieniły wymogi, jeśli chodzi o liczbę radców prawnych mających świadczyć obsługę prawną w Urzędzie Miejskim, musi być ich na miejscu co najmniej dwóch. A wykonawca ma obowiązek dysponować 5 radcami prawnymi lub adwokatami spełniającymi określone warunki oraz jedną osobą z wykształceniem wyższym prawniczym.
       Kancelarie mają czas na złożenie ofert do 16 stycznia.
RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama