UWAGA!

Rejs z Wikingami

Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza młode osoby do udziału w rejsie morskim na dwóch replikach łodzi wikińskich. Rejs potrwa od 30 lipca do 15 sierpnia. Z decyzją trzeba się jednak spieszyć, gdyż grupy wyjadą już jutro.

Początkiem podróży będzie Niemiecki Wismar, gdzie 45 osób z 8 krajów, w tym 30 osób w wieku od 18 do 25 lat, zacznie wielką przygodę. Podczas podróży młodzi „Wikingowie" odwiedzą szereg miast nadmorskich, gdzie zajmą się również organizacją festynów promujących programy Unii Europejskiej. Portem końcowym podróży będzie Elbląg. Tu od 13 do 15 sierpnia odbywać się będzie III Festiwal Wikingów.
     - Zapraszamy osoby w wieku od 18 do 25 lat, znające chociaż w stopniu podstawowym język angielski – zachęca Kinga Maruszczak, wiceprezes Stowarzyszenia Elbląg Europa. - Koszty rejsu są dofinansowane przez Unię Europejską.
     - Zapraszamy wszystkich chętnych, niekoniecznie Wikingów, czy rycerzy, ale tych, którzy lubią odkrywać świat i poznawać historie na żywo oraz poznawać siebie i młodych ludzi z całej Europy w nowy, ciekawy sposób - dodaje.
     Zainteresowani rejsem muszą się spieszyć, gdyż wyjazd planowany jest na jutrzejsze popołudnie. Szczegółowych informacji udziela Kinga Maruszczak, tel. 0 504 248 788, kingam@elblag.com.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama