UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Mars007 Zabawny artykuł. Ile to zadań wykonują, a ile na najwyższym poziomie. I czego to nie jest w stanie zrobić. To może ktoś napisze co takiego robi nasze dzielne wojsko. Oprócz maszerowania po placu. Może jakiś filmik z ćwiczeń. Wojska jak nie było tak nie ma a pokój nie będzie trwał wiecznie. A jak widzę jak ochroniarze pilnują jednostek wojskowych to ręce opadają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  22
  Mars007(2018-12-13)
 • Chyba spadłeś z "marsa". Nie masz pojęcia o wojsku i o tym czym się zajmuje batalion remontowy i co naprawia w swoich halach remontowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  7
  Elblazaninnnnnnnn(2018-12-13)
 • Co ty wiesz.
 • Wolę żeby ochroniarz pilnował jednostki za swoją pensje niż żołnierz, który zarabia więcej to i w razie czego będzie się od niego więcej wymagało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Stasia (2018-12-13)
 • Ty Mars007 lepiej powiedz co inni robią, jak była powódź w Elblągu i w okolicy Pasłęka to właśnie wojsko przyjechało ciezarowkami i amfibiami i pomagało uszczelniać wały na rezerwacie jez. Druzno i rzece Wąskiej, ciekawe gdzie byli inni, którzy tak ,,wiele'' robią wg ciebie
 • Mars007 @Elblazaninnnnnnnn - Nigdy nie wypowiadam się na tematy o ktorych nic nie wiem. Artykuł napisany tak by zjadacz chleba myslał że to komandosi a nie remontowcy. Niech ubiorą ubrania robocze i defilują. Tyle że nasza armia własnie tak wygląda. Zdjęcia i defilady. Aaa, i mundurówkiI cywile pilnujące jednostek. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Mars007(2018-12-14)
Reklama