UWAGA!

Rób zdjęcia i wygrywaj z Dialogiem

 
Rób zdjęcia i wygrywaj z Dialogiem

Patronat nad sierpniowymi edycjami konkursu Fotka Miesiąca i FotoreportEl objął Dialog Grupa Netia, który ufundował cenne nagrody w postaci aparatów komórkowych i starterów ze złotymi numerami.

Uczestnicy sierpniowych konkursów Fotka Miesiąca i FotoreportEl mogą liczyć na wygraną w postaci aparatu komórkowego Samsung GT E2121B i startera (karty) telefonii komórkowej Diallo o wartości 9 zł (umożliwia ok 25 minut rozmów). Numer powiązany ze starterem jest ze złotej puli - czyli łatwy do zapamiętania (zazwyczaj takie numery są dodatkowo płatne). Przykładowy numer to 699 924 699.
       W każdym z tych dwóch konkursów przyznamy po cztery takie zestawy. W przypadku Fotki Miesiąca nagrody otrzymają czterej różni autorzy najwyżej ocenianych zdjęć. W konkursie FotoreportEl zdobywców nagród wyłoni kolegium redakcyjne portElu. Pozostałe zasady obu konkursów pozostają bez zmian.
       Zapraszamy do udziału w naszej zabawie.
       Przy okazji przypominamy, że w miesiącach letnich dozwolone jest zamieszczanie zdjęć z wakacyjnych wojaży naszych Czytelników po całym świecie.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)