UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Roboty drogowe na Idzikowskiego

Na ulicy Idzikowskiego trwają roboty drogowe. Pierwszy etap zakończy się 15 września, kolejny - w listopadzie.

Na odcinku ul. Idzikowskiego od skrzyżowania z Mielczarskiego do posesji nr 13 została wykonana kanalizacja deszczowa, a aktualnie odtwarzana jest nawierzchnia drogi wraz z chodnikiem oraz zjazdami do posesji i dojściami. Odcinek ten wykonywany jest w ramach „Przebudowy systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg – Polder Nowe Pole – Zatorze” w ramach projektu „Kompleksowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe Żuław – Etap I – Miasto Elbląg” dofinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.
       Ten etap prac zakończy się 15 września, zgodnie z umową z wykonawcą robót budowlanych. Koszt zadania to 7 149 566,59 zł netto.
       Pozostały odcinek ul. Idzikowskiego, w tym budowa kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogi i chodników oraz zjazdami i dojściami zostanie wykonany na podstawie odrębnej umowy z wykonawcą robót. Najpóźniej do końca listopada.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • jednak Slonina jest i byl slowny. obiecywal mieszkancom ze zrobi ulice, to i robi, nie to to co Nowaczyk. szkoda ze nie jest dalej prezydentem. moze wroci.
Reklama