UWAGA!

Roboty drogowe na Idzikowskiego

Na ulicy Idzikowskiego trwają roboty drogowe. Pierwszy etap zakończy się 15 września, kolejny - w listopadzie.

Na odcinku ul. Idzikowskiego od skrzyżowania z Mielczarskiego do posesji nr 13 została wykonana kanalizacja deszczowa, a aktualnie odtwarzana jest nawierzchnia drogi wraz z chodnikiem oraz zjazdami do posesji i dojściami. Odcinek ten wykonywany jest w ramach „Przebudowy systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg – Polder Nowe Pole – Zatorze” w ramach projektu „Kompleksowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe Żuław – Etap I – Miasto Elbląg” dofinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.
       Ten etap prac zakończy się 15 września, zgodnie z umową z wykonawcą robót budowlanych. Koszt zadania to 7 149 566,59 zł netto.
       Pozostały odcinek ul. Idzikowskiego, w tym budowa kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogi i chodników oraz zjazdami i dojściami zostanie wykonany na podstawie odrębnej umowy z wykonawcą robót. Najpóźniej do końca listopada.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jednak Slonina jest i byl slowny. obiecywal mieszkancom ze zrobi ulice, to i robi, nie to to co Nowaczyk. szkoda ze nie jest dalej prezydentem. moze wroci.
Reklama