UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie pojmuję tej krytyki pomysłu nazwania ronda imieniem pary prezydenckiej. Przecież w ostatnich dwóch edycjach wyborów do Parlamentu w Elblągu wygrywali kandydaci PiS, a obecnie w Radzie Miasta dominują radni tego ugrupowania. Prowadzone badania opinii publicznej wskazują wciąż rosnące poparcie PiS-u. Oznacza to, że większość Polaków, w tym elblążan, chce, aby oni nadal rządzili. Wydaje się, że krytykują ten pomysł lewacy i inne komuchy. Normalni elblążanie są za tym pomysłem. W ogóle to w naszym mieście powinno ich imieniem nazwać ulicę (najlepiej 1-Maja), a na Starówce postawić poświęcony im pomnik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    19
    pispis(2017-08-22)
  • Stara se nazwij ,,Kaczynski"PiSdzielcu,normalni chca normalnosci a nie nazwy ronda im.Kaczynskiego!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ulalala(2017-08-22)
  • @pispis - a ja myślę, że ci co krytykują nie chodzą na wybory, tylko dziadki moherowe, stąd Pis górą. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    q[wetphk\thk\=-h(2017-08-23)
  • @q[wetphk\thk\=-h - a tu się głęboko mylisz bo w ostatnich wyborach na PiS głosowało dużo więcej ludzi z wyższym wykształceniem niż na PO i mniejszy odsetek ludzi z niższym wykształceniem głosował na PiS, a za to głosowali oni na PO. trza czytać i zdobywać informacje, a dopiero potem zabierać głos, coby nie wyjść na ignoranta.
Reklama