UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Widać po wcześniejszych zdjęciach, że osoby tam mieszkające (te, które protestują) to sami emeryci, więc oni nie chodzą do pracy. Każda godzina im będzie nieodpowiadać :) W końcu one muszą wstać o 5,od 7 być na rynku a potem od 8-9 do 22 chcą mieć spokój :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  39
  8
  AlaLala(2013-08-27)
 • Może i emeryci pikietowali, bo reszta pewnie w pracy lub na urlopach. Kto będzie chciał mieszkać w takim domu gdzie mu gmach przysłoni cale słońce. Pani AlaLala na pewno nie będzie tam mieszkać a takie, ,mądrości" wypisuje. Budowa ma potrwać cztery lata. To już Sąd nasz powinien postarać się o miejsca parkingowe dla mieszkańców, którzy do tej pory tam parkowali samochody, a nie muszą oni gniezdzić się na trawniku w bliskiej okolicy przedszkola. A gdzie będą bawić się teraz dzieci z tego domu? Mam wielkie szczęście nie mieszkać w tym budynku, bo pewnie bym teraz była strasznie sflustrowana decyzją, ,praworządnego" Sądu. Mieszkam w okolicy więc na co dzień widzę co tam się dzieje i w całej rozciągłości popieram tych dzielnych EMERYTÓW, którzy mieli odwagę wyjść i zawalczyć o słuszną sprawę, chociaż była ona skazana od razu na porażkę. To stara gwardia i brawo za to. A może Sąd wykupi póżniej od tych emerytów mieszkania dla swoich pracowników. Zawsze to będą mieli blisko do pracy i miejsca parkingowe nie będą aż tak bardzo potrzebne?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  13
  solidarna(2013-08-27)
 • "Widać po wcześniejszych zdjęciach, że osoby tam mieszkające (te, które protestują) to sami emeryci, więc oni nie chodzą do pracy. Każda godzina im będzie nieodpowiadać :) W końcu one muszą wstać o 5,od 7 być na rynku a potem od 8-9 do 22 chcą mieć spokój :P" Odpowiedz AlaLala: TYŚ CHYBA BLONDYNKA!?!?!
Reklama