UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tych kilku niezadowolonych, chcących mnie uciszyć będę kontynuował moją walkę i napisze to promowanie! Kto pozwolił, aby z budżetu obywatelskiego powstał parking dla mieszkańców wspólnot mieszkaniowych na ulicy Brzeskiej?! Kto pozwolił, aby na ulicy Sienkiewicza powstał parking za 265 tys zł, również dla wspólnot mieszkaniowych, również z budżetu obywatelskiego? Kto buduje darmowe parkingi wzdłuż ulic, kosztem ścieżek rowerowych? To wielki elbląski przekręt z firmami budowlanymi w tle. Kilka kolesi zarabia na tym miliony, a my obywatele tracimy zdrowie, bo zero rekreacji, kupa szrotów poparkowanych po chodnikach i parkingach z naszych pieniędzy! Dość tego! ELBLĄSKIE społeczeństwo to ludzie światowi i świadomi! Chcą żyć zdrowo, chcą być europejczykami! Dlatego dołączcie się do mojego manifestu, który zaczął blokować portel.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    11
    Jjrr(2021-03-10)
  • @Jjrr - parkingi przy ul. nie są dla wspólnot, a dla wszystkich mieszkańców mających sprawy w danych okolicach. A brak ścieżek nie zwalaj na parkingi, bo w mieście jest miejsce i na to i na to.
  • Nie jest to prawda
  • @Jjrr - ludzie swiadomi ale ty jesteś 100lat za murzynami nie stać cię na auto to nie zabieraj głosu a swój rozklekotany rower powieś go sobie na scianie
  • @Jjrr - Ścieżki rowerowe kosztem chodników wszędzie gdzie się da? a co z kolarzami rowerami elektrycznymi mają jeździć po tych tworach? a jeździ sobie po jezdni bocznymi ulicami ja przejechałem z mostu Poniatowskiego całą Pragę na koniec Warszawy bocznymi ulicami Pragi tylko po jezdniach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Lubelski(2021-03-12)
Reklama