UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zagłosuję na każda partię polityczną, która obieca, że rozliczy rządzących Polską od 28 lat (to są ciągle ci sami ludzie). Ale nie tak jaka to robi PiS! Tak że będą stawiane konkretne zarzuty przed sądem i będą odpowiadać za działanie na szkodę Panstwa i jego obywateli! Tak jak powiadał ŚP A. Lepper. Majątki tych ludzi nie zleciały z kosmosu, one zostaly najzwyklej w świecie ukradzione lub pobrane w ramach pensji/diet/dodatków/ subsydiów za działanie na korzyść obywateli, a nie na niekorzysć. Skoro dostając taką grubą kasę ktoś szkodzi powinien te szkody rekompensować. Dla tych którzy wyjątkowo zaszkodzili (a tu myślę szczególnie o PiSiorach) - od razu za kraty! Nie powstanie w końcu taka stanowcza siłą polityczna, a ma gwarantowane poparcie ponad 50% i wiele lat rządów przed sobą. W przeciwnym wypadku te dziadki będą rządzić aż do śmierci!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Andy_Doopa(2017-03-18)
  • @Andy_Doopa - A ja zagłosuję na każdą partię, która w końcu zacznie stawiać na rozwój kraju, a nie tylko szukać winnych i haków na opozycję. Już mam dość tego, że są średnio dwie afery na dzień. Już mam gdzieś, co kto robił 30 lat temu.
Reklama