UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński @Zen - Panie @Zen, pan musisz albo zmienić medyka-okulistę, albo odstawić reżimową propagandę na dłużej, bo pan wszędzie komunistów widzisz, jak ten Jaś ze znanego dowcipu; w dodatku nie tam, gdzie jest ich najwięcej, czyli w swoim ukochanym PiS, przytulisku dla dawnych aparatczyków i prokuratorów PZPR:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  20
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • Oj Panie Robercie, nie wszędzie, ale była mowa o tych, co im obniżyli emerytury w ramach ustawy dezubekizacyjnej. A telewizji reżimowej nie popieram, bo tam są tylko tacy co zgadzają się ze sobą i z PiS-em. Każdy ,,ekspert"mówi: tak PiS ma rację, drugi mu wtóruje, a 3 kiwa głową i mówi, że tylko PiS może rządzić, natomiast w TVN czy GW jest to samo, tylko w 2 stronę. Ja już Panu mówiłem, że nie popieram PiS, bo to dla mnie lewica chrześcijańska, która nie ma nic wspólnego z prawicą. I zgadzam się z Panem, że w PiS-ie jest też wielu komunistów. A Jasia to znam Kapelę, tego, co się cieszył jak Katedra się paliła. Oj nieszczęsny Jasiu. A słyszał Pan Panie Robercie, że Jan Kobylański nie żyje?
 • RobertKoliński @Zen - Że szmalcownik Kobylański nie żyje, to słyszałem, czas był najwyższy, zbyt dużo szkód Polsce i Polakom narobił. Co zaś do łajdackiej ustawy odbierającej należne świadczenia funkcjonariuszom i pracownikom państwa polskiego, to jest ona oczywiście bezprawna, co udowadniają kolejne sądy przywracając uposażenia skarżącym Polakom, oraz niemoralna i szkodliwa dla państwa jako całości, co widzi każda rozsądna i myśląca, nie zaślepiona zwierzęcym antykomunizmem i nienawiścią, osoba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  17
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • @RobertKoliński - zawołaj mnie jak juz zbudujesz komunizm tylko ten prawdziwy
 • RobertKoliński Na gotowe to każdy mądry;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  RobertKoliński(2019-05-22)
Reklama