UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi

Elbląg, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 7 czerwca po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas na zawsze nasza koleżanka Karolina Wójcik-Postulka. Śmierć zabrała wspaniałą nauczycielkę, wychowawczynię i przede wszystkim cudownego człowieka.

Pani Karolina od 1980 roku związana była ze Szkołą Podstawową nr 12 w Elblągu. To w tej placówce z pasją i zaangażowaniem uczyła kolejne pokolenia dzieci i młodzieży kochać swoją Ojczyznę. W swoją pracę wkładała całe serce, a jej cudowny głos intonujący patriotyczne pieśni wciąż dźwięczy w naszych uszach. Drugą wielką miłością Pani Karoliny było harcerstwo. Będąc Harcmistrzem ZHP, pełniła funkcję zastępcy komendanta w Komendzie Hufca ZHP w Elblągu.
       Za swoją długoletnią, pełną poświęcenia pracę zawodową i społeczną została uhonorowana: Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Krzyżem za zasługi dla ZHP, Srebrną Odznaką Honorową Związku Inwalidów Wojennych RP oraz Nagrodą Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Elbląga i licznymi nagrodami Dyrektora za osiągnięcia dydaktyczno wychowawcze.
       Zapamiętamy Karolinę jako osobę ciepłą i serdeczną. Zawsze otwartą na potrzeby drugiego człowieka, tolerancyjną, zaangażowaną w rozwiązywanie problemów swoich uczniów. Każdy był dla Niej ważny i tak samo potrzebny. Szanowała i ceniła wszystkich. Tego taktu i tej mądrości uczyliśmy się od Niej każdego dnia. Była i będzie dla Nas wzorem skromności i prawdziwego człowieczeństwa.
       Dziękujemy Ci, Karolinko, za Twoją obecność wśród nas. Potrafiłaś wesprzeć dobrym słowem, wysłuchać, być przy drugim człowieku w smutku i radości nawet wtedy, kiedy borykałaś się ze swoją osobistą tragedią. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
       Rodzinie zmarłej Pani Karoliny składamy serdeczne wyrazy współczucia od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu.
       Cześć Twojej Pamięci!
       Wystawienie urny z prochami nastąpi 14 czerwca (piątek) o godz.10.30, a msza św. pogrzebowa o godz.11 w kościele św. Doroty przy ul. Rawskiej. Po niej pogrzeb na cmentarzu Stara Dębica.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama