UWAGA!

Sądy w Elblągu: nowe godziny obsługi interesantów

 Elbląg, Sądy w Elblągu: nowe godziny obsługi interesantów
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Od 01.01.2021r. wydłużają się godziny obsługi osobistej interesantów w Sądzie Okręgowym w Elblągu i w Sądzie Rejonowym w Elblągu.

Do Biur Obsługi Interesantów obu sądów będzie można zgłaszać się w poniedziałki od godz. od 7:30 do godz. 18 i od wtorku do piątku od godz. 7:30 do godz. 15. W tych samych dniach i godzinach interesanci będą przyjmowani w punkcie informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego w Sądzie Okręgowym w Elblągu. Z kolei biura podawcze Sądów będą obsługiwać petentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15, zaś czytelnie akt – w godzinach od 9 do 15.

sędzia Tomasz Koronowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • O to teraz sprawy nie będą trwały latami tylko dziesiątkami lat. A przy mundrości i braku odpowiedzialności naszych sędziów więzienia pełne będą takich jak Pan Komoda.
  • Mars007 a cóż to za prawniczy geniusz sie wypowiedział. Sądy i sedziowie działają na podstawie prawa. Bardzo słabego w tym chorym kraju. Ale to nie sedzia ustala prawo tylko rząd. A że mamy chory rząd wiec i chory jest system.
  • @Mars007 - A cwaniactwo i kumoterstwo zawsze lubiło takie klimaty o których piszesz. Jeśli nie widzisz co dzieje się w tej grupie zawodowej to chyba jesteś ślepy. Albo się z niej wywodzisz i pasuje ci ta sytuacja którą mamy obecnie.
  • Mars007 @dng - A w jakim zawodzie nie ma kumoterstwa?Ba, nawet złodziejstwa. Człowiek jest taka dziwną istotą że lubi drugiemu robić krzywdę, obgadaćitp. I nie ma znaczenia jaki to zawód. A polak to wręcz to kocha. A teraz zadaj sobie pytanie. Ilu ludzi obgadałeś w ciągu tygodnia?nie pytam o inne rzeczy. I nie czepiaj się sędziów bo są jak wszyscy tylko maja władze która sprawia ze mamy czesto kłopoty. Czy to wina sedziego?może po czesci. Jednak to wina systemu ze są takie mozliwosci by adwokaci kłamali w zywe oczy. Ale tak jest chyba wszedzie.
  • @Mars007 - Ustawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz. U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06)Rozwiązanie problemu.
  • @dng - Tak se gadasz aby gadać? Widać jakie masz pojęcie. Tak się składa, że godziny obsługi są teraz wydłużone, więc twój tekst nijak się tutaj ma.
  • @Mars007 - "Sądy i sedziowie działają na podstawie prawa. Bardzo słabego w tym chorym kraju. Ale to nie sedzia ustala prawo tylko rząd. A że mamy chory rząd wiec i chory jest system. "- Chcesz powiedzieć, że tylko rząd jest chory a układ sędziowski nie jest w najmniejszym stopniu też chory??? Nie jest przypadkiem tak, że rząd swoje a sędziowie swoje??? To powiedz, czy to nie jest chore??? W tym kraju każda k. .. a robi, co chce, dlatego to wszystko jest chore !!!!!
Reklama