UWAGA!

Seminaria i koncert

Jutro w Elblągu rozpoczyna się Zlot Młodzieży Kościoła Chrześcijan Dnia Sobotniego w Polsce. Tymczasem już dzisiaj o godz. 19.00 w IV LO odbędzie się koncert muzyki żydowskiej – zagra zespół Hagada.

Około 120 uczestników z Polski oraz z Czech, Niemiec i Ukrainy spodziewają się organizatorzy rozpoczynającego się jutro w Elblągu Zlotu Młodzieży Kościoła Chrześcijan Dnia Sobotniego. Impreza potrwa dwa dni. Rozpocznie ją w piątek o godz. 9.40 seminarium pt. „Mój cel – duży cel?” na temat poszukiwania priorytetów w życiu. O godz. 11.30 rozpoczną się jednocześnie dwa spotkania - pn. „Modny chrześcijanin” i „Pokorny – niezaangażowany?” O godz. 17.00 na temat zbawienia, nawrócenia i relacji z Bogiem uczestnicy zlotu i goście rozmawiać będą podczas seminarium pt. „Tajemnica jedności: pojednanie z Bogiem”.
     W sobotę o godz. 9.30 rozpocznie się nabożeństwo z kazaniem na temat znaczenia autorytetów. Tego dnia odbędą się także seminaria: „Pasterzowanie – opcja dla każdego?” (godz. 14.00) i „Samotność – wybór czy konieczność” (o tej samej porze) oraz „Tajemnica jedności – jedność w kościele” (godz. 17.00). O godz. 11.15 rozpocznie się finał konkursu biblijnego na podstawie Ewangelii i listów św. Jana (eliminacje w piątek o 11.00).
     Spotkania i seminaria zlotu odbędą się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu przy ul. Sienkiewicza.
     - Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych – informuje Jacek Witkowski, organizator zlotu.
     Tymczasem już dzisiaj o godz. 19.00 w IV LO odbędzie się koncert muzyki żydowskiej – zagra zespół Hagada. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Informacje na temat Kościoła Chrześcijan Dnia Sobotniego dostępne są na stronie internetowej www.kchds.pl.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama