UWAGA!

Seniora Victoria - Rehabilitacja dla wszystkich mieszkańców Elbląga i nie tylko

 Elbląg, Seniora Victoria - Rehabilitacja dla wszystkich mieszkańców Elbląga i nie tylko
(fot. Michał Skroboszewski)

Na Osiedlu Zawada przy ul. Wiejskiej działa od kilku lat placówka rehabilitacyjna, która oferuje realizację zabiegów, bez okresu oczekiwania w kolejce, za niewielką odpłatnością. Zobacz zdjęcia.

Placówka oferuje Pacjentom masaż leczniczy odcinkowy kręgosłupa lub całościowy, ćwiczenia indywidualne i grupowe oraz zabiegi fizykalne: jak laser, pole magnetyczne, prądy, ultradźwięki, lampę sollux, ciepłe i zimne okłady oraz borowinę.

Z pomocy fizjoterapeutów i masażysty mogą skorzystać osoby dorosłe ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kończyn i kręgosłupa, osoby, które są po urazach narządu ruchu,czy zabiegach operacyjnych np. endoprotezy kolana lub biodra, rekonstrukcji ACL, cieśni nadgarstka, halluxa, a także pacjenci ze schorzeniami neurologicznymi po udarze czy stwardnieniu rozsianym.

Istnieje możliwość skorzystania z aparatury ze specjalnymi mankietami do sekwencyjnego masażu uciskowego, wykorzystywanego w schorzeniach układu limfatycznego, przy nawracających obrzękach kończyn górnych u kobiet po mastektomii, u pacjentów odczuwających obrzmienie kończyn dolnych w schorzeniach układu krążenia, jak również kosmetycznie w celu redukcji cellulitu.

- Mamy pacjentów z terenu całego miasta, a zdarza się, że najbliżsi mieszkańcy Zawady nie wiedzą, że jesteśmy tu od 5 lat – śmieją się pracownicy Seniora Victoria. - Stali Pacjenci wracają do nas z zadowoleniem, informując o naszej ofercie znajomych. Staramy się podejść do każdej osoby indywidualnie, aby dobrać stosowną terapię, pomóc jak najlepiej i sprostać oczekiwaniom Pacjenta.

Seniora Victoria zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 735 032 420 do godz. 17.

Zapraszamy po więcej informacji bezpośrednio do placówki.

 

 

------------------art. promocyjny--------------------


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama