UWAGA!

Sensoryka dla najmłodszych w każdy wtorek

 Elbląg, Sensoryka dla najmłodszych w każdy wtorek

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu to nie tylko przestrzeń dla młodych i dorosłych. Stworzyliśmy miejsce również dla najmłodszych. W sali doświadczania świata w każdy wtorek pod okiem instruktora dzieci będą mogły rozwijać swoje zmysły i umiejętności sensoryczne, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Zapraszamy w każdy wtorek o godz. 9.

Stymulowanie zmysłów poprzez zabawę i eksplorację świata, umożliwia dziecku odkrywanie nowych doznań i rozwijanie swojego potencjału. Dlatego, tak ważne jest, aby zapewnić dziecku możliwość poznawania świata w sposób zróżnicowany i wielozmysłowy, co sprzyja zdrowemu i harmonijnemu rozwojowi.

W naszej sali doświadczania świata w przeciwieństwie do innych sal zabaw w mieście, znajduje się wyposażenie dedykowane rozwojowi sensorycznemu małych odkrywców. Równocześnie samodzielnie tworzymy atrakcje, które rozwijają słuch, węch, czucie głębokie, równowagę, wzrok i dotyk. To idealne miejsce dla dzieci, które potrzebują spokoju i wyciszenia w dzisiejszym szybkim i intensywnym świecie.

 

Wiek uczestników | 1,5 roku - 3 lata

Termin i miejsce | wtorki, godz.: 9:00-10:00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu, sala doświadczania świata

Zapisy i więcej informacji | anna.giziewicz@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 85

Cena | 40 zł/zajęcia, 120 zł/karnet miesięczny

Film | https://bit.ly/SensorykaDlaSmyka

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama