UWAGA!

Skok na szpitalną kasę

 
Elbląg, Nieznani sprawcy włamali się do szpitalnej kasy i ukradli gotówkę
Nieznani sprawcy włamali się do szpitalnej kasy i ukradli gotówkę (fot. Witold Sadowski, arch. portEl)

Nieznani sprawcy (sprawca) włamali się do kasy Szpitala Miejskiego w Elblągu. Sforsowali drzwi do pomieszczenia, "rozpruli" sejf i ukradli pieniądze. - Każda kwota jest stratą - komentuje Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka szpitala. Policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Do włamania do budynku administracyjnego szpitala doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (20/21 stycznia). Nieznani sprawcy zniszczyli drzwi, a następnie z sejfu ukradli pieniądze. Szpital nie chce podać kwoty, sprawę bada policja.
       - Każda kwota jest stratą, a ograbienie jest rzeczą złą. Tym bardziej, że doszło do ograbienia placówki medycznej, która służy mieszkańcom - mówi Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka Szpitala Miejskiego w Elblągu. -  Ponieśliśmy straty finansowe, także związane ze zniszczeniem mienia. Szpital jest ubezpieczony, ale doszło do czynu karygodnego.
       - Badamy okoliczności tego zdarzenia, trwają czynności śledcze - dodaje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
       Nic - oprócz pieniędzy - nie zginęło, sprawcy nie próbowali włamać się do komputerów z programami księgowymi, nikt też nie ucierpiał.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama