UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jest źle ponieważ Elblag w znacznej większości składa się z po-komunistycznym, starego społeczeństwa, któremu niczego niepotrzebna. Siła tobą za Elbląga są wioskacze z PGRowskich wsi, czyli stado niewykwalifikowanych i niewykształconych półmozgow. Kto mądrzejszy ma obok Gdansk i już tu bie wraca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44 17
  Gosc123(2020-06-29)
 • @Gosc123 - Sporo osób wraca z Gdańska tu, stąd developerzy mają chętnych na mieszkania, a i spora część mieszkań jest kupowana przez zamożnych z Eg czy Gdańska pod wynajem. W Eg po prostu jest taniej jeśli chodzi o mieszkanie, a do pracy w Gdańsku nie daleko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 0
  (2020-06-29)
 • @Gosc123 - Proszę nie obrażać ludzi starszych i w średnim wieku, którzy budowali to miasto, największym betonem są emerytowani milicjanci, bezpieczniacy i emerytowani wojskowi z PRLu, jest ich sporo, tym ludziom zależy tylko na zasobności portfela, resztę mają w doopie. Elbląg będąc miastem wojewódzkim w niczym nie odbiegał, jeżeli chodzi o pracę, od Trójmiasta, tu możemy właśnie podziękować mundurowemu elektoratowi za jego aktywność na rzecz upadku miasta, mamy to co mamy. Elbląg potrzebuje świeżej krwi i przewiezienia ratusza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 3
  (2020-06-29)
 • niedaleko razem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2020-06-29)
Reklama