UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten słoik z politykami co jakiś czas startuje w wyborach tak gdzieś od 20 lat. Znaczy się kandydują politycy ze słoika. Głos na słoik jest lepszy niż na polityka ze słoika ale słoiki nie mogą. Wyborcy wybierają ze słoika spełniając demokratyczny obowiązek. A jak się przed wyborem kłócą, który z tego słoika jest lepszy. Czy ten z PiS, PO czy jakiś inny. A jak opierniczają tych co nie głosują widząc to akwarium za szkłem słoika. Czasami kandydują chętni co chcą dołączyć do polityków ze słoika. Dlatego jest jak jest. Co trzeba zrobić, zeby było inaczej?
  • @Cz - Powinno być głosowanie na osobę, która nas przekona, która zapuka do naszych drzwi, której uwierzymy, którą będziemy mogli bronić, albo wykopsać, ale będzie nasza. Nie powinniśmy głosować na osoby, które nam każe wybrać szef jakiejkolwiek partii, ,nawet gdyby wydawał się nam wiarygodny. Bo osoba wybrana przez szefa, będzie robić to co szef każe, a nie to co nam obiecała. Ludzie! To takie proste. Dlaczego tego nie chcecie? Wybierzmy Panią Marię, bo trzeźwa jest! I mówi tak, jak nam się marzy!
Reklama