UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • jak można w lusterkach nie widzieć człowieka? rozumiem kota, ale człowieka?. Wielkie podziękowania dla pana co wyciągnął go spod samochodu, to jest przykład do naśladowania. Kondolencje dla rodziny zmarłego. Spoczywaj w Pokoju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  71
  nie hejtujcie, stało się(2020-03-26)
 • @nie hejtujcie, stało się A o martwym punkcie słyszałeś/aś? Młody na pewno celowo tego nie zrobił. Współczucia i rodzinie i kierowcy. A najlepiej zakazać komentarzy pod takimi artykułami.
 • @nie hejtujcie, stało się - "jak można w lusterkach nie widzieć człowieka?"- Masz prawo jazdy, jeździsz, słyszałeś o czymś takim jak pole martwe? Człowiek był prawdopodobnie poza zasięgiem lusterek w polu martwym podczas cofania busa. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. lecz też dla KIEROWCY, to na pewno nie było zawinione. Proszę, niech pan znajdzie jakieś dobre myśli, będzie teraz bardzo cieżko, rozumiem Pana.
 • Widać, że nie jeździłeś busem. Lusterka "widzą" tylko bok i to nie cały. Jeśli ktoś Ci wejdzie za auto (a często tak robią starsi ludzie) a jeszcze do tego się zatrzyma, to bez doświadczenia jest właśnie jak wyżej. Cofając takim busem blaszakiem musisz być pewny, że nic nie ma za autem a w lusterka patrzeć naprawdę daleko i cofać bardzo powoli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  Jasiuu(2020-03-27)
Reklama