UWAGA!

Śmiertelny wypadek na "siódemce"

 
Elbląg, Śmiertelny wypadek na "siódemce"
(fot. Witold Sadowski)

Dziś (19 czerwca) około godz. 16.15 na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Janów doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku wypadku dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Karetki pogotowia ratunkowego zabrały dwie osoby do szpitala. Policja zorganizowała objazdy nową nitką "siódemki".

Jak nam powiedział na miejscu zdarzenia mł. asp. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego KMP w Elblągu - kierujący toyotą avensis jadąc w kierunku Warszawy podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą z przeciwka skodą felicją, którą podróżowały trzy osoby. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety podróżujące skodą. Kierujący obu pojazdów zostali zabrani do szpitala, kierowca skody w stanie ciężkim. Najmniejsze obrażenia odniósł podróżujący bez pasażerów kierowca toyoty.
      

 


       W czasie trwania akcji ratunkowej w celu wydobycia osób ze skody strażacy musieli za pomocą specjalistycznego sprzętu pojazd rozcinać. Jednej z pasażerek felicji mimo intensywnej reanimacji wykonywanej przez ratowników nie udało się uratować. Obecnie na miejscu wypadku swoje czynności wykonują policjanci, strażacy, biegły medycyny sądowej oraz prokurator.
      

Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama