UWAGA!

Smocza łódź czeka na Ciebie!

 
Elbląg, Drużyna portEl.pl tuż przed startem w ubiegłym roku
Drużyna portEl.pl tuż przed startem w ubiegłym roku (fot. Michał Skroboszewski)

Już po raz piąty na rzece Elbląg odbędą się wyścigi smoczych łodzi. Będą jedną z atrakcji Elbląskiego Święta Chleba. Swoją reprezentację, złożoną z pracowników i Czytelników, chce wystawić także portEl.pl Dlatego już dzisiaj zapraszamy chętnych do udziału w fajnej zabawie. Oferujemy miłą atmosferę i pamiątkową czapkę! Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia, zostało zaledwie kilka miejsc. 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl od trzech lat wystawia w wyścigach smoczych łodzi własną reprezentację. W ubiegłym roku zaprosiliśmy do udziału Czytelników, co czynimy również teraz. Szukamy pełnoletnich osób, które chcą razem z nami powalczyć o zwycięstwo w wyścigach smoczych łodzi, które odbędą się na rzece Elbląg 1 września podczas Elbląskiego Święta Chleba. Chętnych prosimy o przesłanie maila na adres redakcja@portel.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 14 sierpnia, decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostało nam kilka miejsc w naszej osadzie. 
       Drużyna ma liczyć od 16 do 19 osób (minimum 16 wiosłujących), każdy uczestnik otrzyma kamizelkę ratunkową, dostosowaną do jego wzrostu i wagi. Dodatkowo na każdej smoczej łodzi nad bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, który będzie pełnił rolę sternika. Członkowie smoczej osady portEl.pl otrzymają także od nas pamiątkowe czapki z daszkiem, przygotowywane specjalnie na tę okazję.
       Zapraszamy do wspólnej zabawy!
      
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama