UWAGA!

Spokojnych świąt Wielkiej Nocy!

 Elbląg, Spokojnych świąt Wielkiej Nocy!

Drodzy Czytelnicy, prosimy przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Czego konkretnie Wam życzymy?

Wiosna budzi nas, pielęgnuje i ożywia. Jak często przychodzi Twoja wiosna? Jeśli jesteś więźniem kalendarza, to przychodzi raz w roku. Jeśli tworzysz autentyczną moc, pojawia się często lub bardzo często.

Gary Zukav

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy Czytelnikom portElu, by wiosna w Waszych sercach i domach pozostała na zawsze. Byście najbliższy czas spędzili w gronie rodzinnym w serdecznej atmosferze, a najbliższą i dalszą przyszłość widzieli tylko w różowych barwach. Spokoju i pokoju!

Wydawca i Redakcja portEl.pl


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ja także, życzę " pięknemu parterowi " PortEla i " pilotom" z I piętra, rozwoju gazety przez nowe formy komunikacji z czytelnikami. @E... r
 • Wzajemnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  pampi-ZAWADA(2024-03-29)
 • Portal ten "zaliczam: od bodaj czterech lat. Jest należycie poukładany i sądzę, że mimo uchybień, naprawdę niewielu, zasługuje nie tylko na uwagę, lecz także na najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Ad multos annos! Hashtagi: #Roman
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  5
  RomanR(2024-03-29)
 • Katolicy to mają rozmach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3
  4
  Wiedzą jak świętować(2024-03-30)
 • @Wiedzą jak świętować - Jeśli to miało być zabawne, to najoględniej pisząc, wyszło to pani/panu średnio, żeby nie napisać beznadziejnie. Dobry gust wyrabia się latami. A i tak jak widać, niektórzy nigdy nie będą go mieć. Mimo wszystko, dobrego czasu i refleksji życzę.
 • Z okazji Świat Wielkanocnych składam wszystkim Elblążanom życzenia szczęścia i radości i miłości rodzinnej i pokoju na świecie, niech nigdy naszego snu nie zmąci wojna niech nigdy nie dosięgnie nas płacz matek za ginących dzieci Wesołego Alleluja Pan z martwych wstał. Wielkanoc. I znów Święta Wielkanocne i znowu pisanki jakieś bazie w flakonie kwiaty malowanki, i szynka przybrana gałązką borówki zając z czekolady i cukrowe krówki, Pachnący sernik babka lukrowana coroczny śmigus- dyngus od samego rana. Przy tym słońce, słońce i dużo radości, spotkania rodzinne i wypady w gości rodzinne rozmowy śpiewy hej sokoły i drzewa odziane w słomiane chochoły i radość ludzka jak w amoku szał , ,WESOŁEGO ALLELUJA, , Jezus z martwych wstał. Henryk Siwakowski
 • Jest jedna w roku taka noc kiedy czuwamy przy grobie Jezusa opuszcza nas pycha spuszczamy głowy żal ludzki serca wzrusza. Patrzymy panie na ciało twe i rany krwią broczące wciąż słyszę lament matki twej przy twoim grobie klęczącej. A ty tu leżysz w zimnym grobie goły jak niegdyś w Betlejem przykryty tylko białym całunem choć w grocie chłodem wieje. Żal w sercach wielki i ludzkie łzy wciąż płyną panie po tobie a ty tu panie w śnie śmierci leżysz w kamiennym chłodnym grobie. I nastał dzień po Wielkiej Nocy gdy Jezus z martwych wstał zwycięzca śmierci piekła i szatana nowe życie nam dał. Śpiewajmy głośno Alleluja Jezus pokonał śmierci moc radujmy wszyscy serca nasze w tą wielką niezwykłą noc. Henryk Siwakowski.
 • Dziękuję i wzajemnie :)
 • Rafał Trzaskowski (PO), prezydent Warszawy, dołączył do polityków publikujących w mediach społecznościowych życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Są one jednak inne niż reszta. Owszem, widać na nich polityka i jego żonę, ale... życzenia składa wyłącznie on. Siedząc przy stole, podczas gdy żona stoi „przy garach”. Dziwne, bo Trzaskowski wielokrotnie przekonywał, że wspiera kobiety.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  PO Lewacku(2024-03-31)
 • Tusk, Hołownia, Kosiniak-Kamysz, Czarzasty, Biedroń i PO-PSL-SLD-2,50 ----- Ciasnej celi, Twardej pryczy, Naród Wam życzy!
 • Nigdy z królami nie będziem w aljansach, Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi; Bo u Chrystusa my na ordynansach — Słudzy Maryi! Więc choć się spęka świat, i zadrży słońce, Chociaż się chmury i morza nasrożą; Choćby na smokach wojska latające, Nas nie zatrwożą. Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami! Więc nie dopuści upaść żadnej klęsce; Wszak póki On był z naszymi ojcami, Byli zwycięzce! Więc nie wpadniemy w żadną wilczą jamę, Nie uklękniemy przed mocarzy władzą; Wiedząc, że nawet grobowce nas same Bogu oddadzą. Ze skowronkami wstaliśmy do pracy, I spać pójdziemy o wieczornej zorzy; Ale w grobowcach my jeszcze żołdacy I hufiec boży. Bo kto zaufał Chrystusowi Panu, I szedł na święte kraju werbowanie, Ten, de profundis, z ciemnego kurhanu, Na trąbę wstanie. Bóg jest ucieczką i obroną naszą! Póki on z nami całe piekła pękną! Ani ogniste smoki nas ustraszą, Ani ulękną. Nie złamie nas głód, ni żaden frasunek, Ani zhołdują żadne świata hołdy: Bo na Chrystusa my poszli werbunek, Na jego żołdy. —
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Suweren(2024-03-31)
 • Wielka afera związana z kandydatem do rady z PIS M. Pelcem!!! Klub piłkarski należący do bezpośredniej rodziny pana Pelca zawiódł kibiców i kolejny raz sprzedał mecz!!! I takim skorumpowanym ludziom chcemy dać władzę w naszym mieście? Polecam stronę sport pl i artykuł o concordii Elbląg, sprzedali mecz 8:0!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Wściekły kibic(2024-03-31)
Reklama