UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spotkanie w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód

 
Elbląg, Spotkanie w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód
Fot. mjr Krzysztof Olkowski

W Elblągu miało miejsce kolejne spotkanie plenarne, którego celem było podjęcie decyzji ważnych dla funkcjonowania Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód.

Trzecie spotkanie plenarne, które odbyło się w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód w Elblągu (czwartek, 17 września), było wyjątkowe. Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19 jedynie część uczestników przebywała w dowództwie dywizji. Pozostali brali udział w obradach korzystając z łączy elektronicznych. Podczas dyskusji uczestnicy zostali zapoznani ze sposobem wdrożenia w życie decyzji podjętych na ostatnim spotkaniu, omawiano również m. in. propozycje zwiększenia ilości żołnierzy innych państw służących w Elblągu, a także plany dotyczące udziału w ćwiczeniach wojskowych w tym roku oraz kolejnych latach.

Spotkania plenarne w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny – Wschód to odbywające się raz w roku obrady przedstawicieli państw członkowskich NATO, których żołnierze tworzą dowództwo. Podczas spotkań uczestnicy podejmują decyzje dotyczące istotnych dla dowództwa spraw. Każda przedstawiona propozycja, aby mogła wejść w życie, musi być zaakceptowana jednogłośnie przez wszystkich uczestników obrad. W tym roku przewodniczącym obrad był radca koordynator w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych gen. bryg. Piotr Żurawski.

ppłk Dariusz Guzenda
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama